Strona: 1 2 3 4 5 6 7
Poprzednia
Odpowiedz
Re: Walusiowe Bajania
Dziadek Walerego sluzyl w SS .... Dowiedzialem sie o tym fakcie z "pewnego" zròdla . Ale to jeszcze nie wszystko .... Otòz , babcia Walerego byla oficerem Abchwehry znana jako ...... uwaga!!! Hans Kloss .. I co Ty na to Walus ??!! Wylazlo szydlo z worka , wylazlo ... bulba ....

Post edytowany dnia 17-10-2005 o godzinie 23:29
ProfilOdpowiedz Cytuj 
Oj Maniulo , juz dawno Ci mòwilem ze wino Ci szkodzi i powinienes walic wiecej piwka . Wlasnie dzisiaj moi ludzie przekazali mi poufne wiadomosci dotyczace twoich dziadkòw . W przeciwienstwie do moich , twoi byli patriotami a dziadek ze strony twojej mamusi (ktòra bardzo lubie i szanuje) walczyl o Berlin i w naszym pieknym kraju zaslynal jako muzykant-czolgista Tomek Czeresniak . Musze Ci wyznac ze jestes bardzo podobny do twojego dziadka , po prostu dwie krople wody . Co do babci to podobno byla siostra rodzona Tarasa Bulby , bojownika o wolnosc ! no to , BULBA .
ProfilOdpowiedz Cytuj 
Oj Maniulek ! Chyba wlasnie przez tych naszych przodkòw , nie bedzie koalicji POPIS . Jest za to kompletny WYPIS i nie ma widoku na lepsze czasy . Znowu nasi wybrancy mas dali dupy . Dobrze zesmy dali noge . Nasi koledzy z forum tez milcza bo im jest zal ze oto Polska traci szanse na odbicie sie od dna . Pozostal polakom juz tylko ojciec Rydzyk i jego rozglosnia . Ja Ci mòwilem ze nie nalezy wierzyc politykom bo to k--wy i zlodzieje a licza sie dla nich tylko stolki . PO znowu mi sie kojarzy z Letuczka . Chamy i karierowicze sie obrazily na Kaczoròw za to ze wygrali to co bylo do wygrania . Nie wierze k-- , nie wierze politykom . Pozdrawiam wszystkich bezpartyjnych i ide sobie polac . Walery
ProfilOdpowiedz Cytuj 
Masz swieta racje Walus ... A Ty ile samochodòw podpaliles ? W Belgii tez juz kremuja samochody ... Brawo Walus !!! Wiedzialem ze z Ciebie to ròwny gosc .. Tak sie zastanawiam czy Ty masz jeszcze ten berecik z antenka ? Ten w kòrym przyjechales na kandydatke i w ktòrym nosiles ziemniaki dla calej naszej wachty . Zròb sobie fotke i ja tu wpakuj ... Taki gosc jak Ty , powinien miec zawsze aktualne zdjecia .. Musze spadac na szychte ... Moze zadzwonie to se pokumkamy ... bulba

Post edytowany dnia 15-11-2005 o godzinie 13:37
ProfilOdpowiedz Cytuj 
Chlopaki mam maly problem z moim kompem.Za pare dni sie pokaze .pozdrawiam .Gienka ktory jest obecnie na pochodzie.pozdrowki Walery

Ostatnio edytowany: 01-05-2006, 13:27
ProfilOdpowiedz Cytuj 
lysy palant
O JA SPRAWDZAM KOMPA. WALERY
ProfilOdpowiedz Cytuj 
Ales Ty Czeresniak !!!! uuuuuuuuuu!!!!
Odpowiedz Cytuj 
Za duzo wulgaryzmow tutaj za duzo co te bidne zony o was pomysla.

Odpowiedz Cytuj 
Baby nie sa od myslenia ....
ProfilOdpowiedz Cytuj 
Noc. Łożko. Nagle okropny smród. Tak potworny, że Jola się budzi.
- Walus , narobiłeś w gacie!
- Ech Joleczko , żebyś ty wiedziała, co mi się przyśniło!
- Co?
- Że skaczę ze spadochronerm i on się nie otwiera. A ja spadam, spadam, spadam...
- Walus , ja to bym chyba umarła!
- A widzisz! A ja nie, bo jestem mężczyzną!
ProfilOdpowiedz Cytuj 
A to wszystko nie tak ,pokreciły ci się kierunki to chyba tobie się tak śniło drogi kolego .ale itak ciebie lubię
ProfilOdpowiedz Cytuj 
Walus rzuc okiem i poszukaj Kortrijk
ProfilOdpowiedz Cytuj 
Dzisiaj jestem w sztosie bo jutro z moimi friendami zaleje pale . Tez fajny obrazeczek
ProfilOdpowiedz Cytuj 
Ty juz masz chyba dosyc na dzisiaj .. Jak Ty jutro wstaniesz ?
ProfilOdpowiedz Cytuj 
Cudowne wspomnienia
ProfilOdpowiedz Cytuj 
PoprzedniaStrona: 1 2 3 4 5 6 7
Język:
Idź do forum:
Autor skryptu: Global.