Strona: 1 2 3 4 5 6 7
Poprzednia Następna
Odpowiedz
Re: Walusiowe Bajania
Walery wyrażaj się.Przecież jesteś z Wrocławia.Co powiedza na ulicy Pomorskiej?
Odpowiedz Cytuj 
Jak to czlowiek potrafi schamiec . To straszne , Walus . Najbardziej to mnie wkurzyles tym obrazaniem mojej jednostki m/y " Pryszczataja " . Ja Ci dam zasyfiala . Mam pomysl ... Chcesz poplywac to wybierz najpierw wache z zenz ! Acha i oczywiscie jak bedziesz w Szczecinie to mi prosze zakupic 1 karton "palonego" okocimia . Tylko bron boze nie jakiegos wroclawskiego sikacza . Ja Cie znam i wiem ze jestes oszczedny . Nie przywoz mi tez zadnych "twoich" wynalazkòw ,,,, Ta wòdka z cynamonem stoi juz w barku trzeci rok . Od samego wachania mozna miec kaca .. Na mendy to moze dziala ale do picia sie nie nadaje . A swoja droga choc jestes Judasz to zycze Ci milej zabawy na Rancho . Co do full contact i seksu to jestem przekonany ze wszystko bedzie ok tzn. full bedzie na pewno - jasny z pianka a seks to jak wsadzisz malego do kontaktu to doznasz taaaakiego orgazmu ( full contact) . No to spadam , do roboty... Pozdrawiam serdecznie Plakata i " stopy wody pod kilem" ... bulb
ProfilOdpowiedz Cytuj 
Jak on mi sie zwali ze swoimi psami to burmistrz Lugano bedzie musial oglosic stan kleski zywiolowej ...

Post edytowany dnia 16-07-2005 o godzinie 00:28
ProfilOdpowiedz Cytuj 
Czesc Maniek,
tak ,tak z Rysiem i Plakatem dobrze sie plywa.
Napisz do mnie na e-mail jak masz jakas sprawe.
W Polsce bede w pazdzierniku. Dzieki za sprawozdanie ze zjazdu.
cheers
ProfilOdpowiedz Cytuj 
Przyjazd Walerego do Lugano przezywalem niczym zaba okres ... Na zakupy do Wloch obracalem dwa razy zeby mòj friend czul sie jak hrabia Horeszko (czy moze Horeszek ?) ... Winka , whisky , salami , serki .. No k.... wszystko dla podniebienia ... Niestety tylko dla podniebienia ... Bo po tym FULL CONTACT seksie to pewnie malego szuka do dzisiaj ... Pryszczataja wypucowana i swieci sie jak psu jaja ... Nawet nowa deske przykrecilem w kiblu ... Znajac oszczednosc Walusia , chcialem isc nawet do sex shopu zeby nabyc prezerwatywy dla jego psiakòw co by mi Lajki nie zaflancowaly .. Wiadomo to co one w Polsce robily ... Jaki pan taki kram .. Pozostawalo teraz tylko czekanie na telefon z Austrii a dokladniej z Tyrolu ... Jeeeest dzwoni Walus !! Maniulek kochany Ty , mordo moja , mam pomysla .... Pomysla ????? - No wiesz , ja sobie zle te kilometry policzylem i to nie jest 200 kilosòw a 360 ... Ale moze bys Ty przyjechal do nas z zona to ja wam zalatwie pokòj , bedzie cacy ... Facet oc[...]al ... Jest na wczasach i nie moze przejechac 360 km a ja pracuje i moge ...??? Jak wròci do domu a jego sasiad znowu go poprosi o podlewanie kwiatòw to Walus to przeczyta ... Walus zycze Ci milych wakacji .... Acha jeszcze jedno , bo byl bym zapomnial ... POCALUJ MNIE W DUPE !!!
Odpowiedz Cytuj 
Witam wszystkich. ostatni rzadko jestem przy kompie. syn mnie nie dopuszcza.Aniol daj znac kiedy bebziesz w SZCZECINIE .Moze po 25 latach sie rozpoznamy.Czekam na wiadomość i Ciebie.Pajdek POZDROWIENIA dla wszystkich.
ProfilOdpowiedz Cytuj 
Hi Pajdek,
dziekujemy za pozdrowienia "dla wszystkich". Werke, nasz syn i ja mamy urlop do 28.08.2005 i jedziemy m. in. do Swinoujscia. Wpadniemy rowniez do Szczecina. Czy jestes tam i do kiedy? Pozdrowienia dla wszystkich.
Odpowiedz Cytuj 
Czesc Charlotte i reszta swiata. Zazdroszcze wam, ze mieszkacie tak blisko Szczecina i mozecie czesto odwiedzac starych znajomych. Charlotte czekam na przekaz ``skarbow Domu Marynarza`` . Narazie pozdrowienia dla wszystkich.
ProfilOdpowiedz Cytuj 
Nie zazdrosc im tak ... To Ty masz fajnie , niedaleko do Szwajcarii i mozesz mnie odwiedzic kiedy bedziesz chcial ... bulba ..Tez pozdrawiam wszystkich ..
ProfilOdpowiedz Cytuj 
Walery tez nie mial i co???
ProfilOdpowiedz Cytuj 
Chyba nie zamierzasz sie ròwnac z tym kmiotem i burakiem ..
ProfilOdpowiedz Cytuj 
Marian boj sie boga nie o tym myslalem. Ale z odwiedzinami nie jest tak jak myslisz. Odemnie do ciebie jest ``tylko`` 750km, ale kto wie, moze w przyszlosci?
ProfilOdpowiedz Cytuj 
Nie ma sprawy ... W odleglym juz 1984 przyjechal do mnie Walery z Belgii autostopem ... Ale wtedy nie mial kasy .. Za to mial jaja a dzis jest odwrotnie .. bulba
ProfilOdpowiedz Cytuj 
Czesc Wegnerki.Jestem na urlopie --28 08 powinienem byc w SZczecinie .Jak sie nic niezmieni.tel. kom .bez zmian. Bedzie mi milo.Pozdrowienia dla wszystkich.
ProfilOdpowiedz Cytuj 
Hi Pajdek,
jak Werke 09.08.05 dal gazu, to wyladowalismy w ... Gdansku (bylismy na "Soldku", pierwszy statek Andrzeja po LM; podobno wpadal z lopata do paleniska, no coz, po co wzial latem 1977 tyle zaliczek... Potem byl Sopot, Gdynia, Kolobrzeg, Pogorzelica (mieszkalismy w "Bocianim Gniezdzie", a jakze by inaczej), Rewal (Gienku, "pocalowalismy klamke"), i wreszcie Swinoujscie... Tu wyjrzalo slonce! Niestety nasz syn wraca w czwartek do Dortmundu. Zadzwonimy do Ciebie i spotkamy sie w Szczecinie.

Czesc.
Odpowiedz Cytuj 
PoprzedniaStrona: 1 2 3 4 5 6 7 Następna
Język:
Idź do forum:
Autor skryptu: Global.