Strona: 1 2 3 4 5 6 7
Poprzednia Następna
Odpowiedz
Re: Walusiowe Bajania
Wytłumaczcie mi jedno.
Bo ni hu hu nie rozumiem
Spada śmigłowiec z 300 metrów w dół i ginie parę osób a reszta jest ciężko ranna. Albo Jadą sobie żołnierze autem , wjeżdżają na minę . Z auta nie ma co zbierać. Podają : jeden zabity , pięciu rannych. Czy ci którzy zmarli w drodze do szpitala to zabici czy umarli bo np. nogi im [...] razem z tułowiem u[...]iło.
W USA w chwili obecnej jest większa cenzura niż u nas za komuny.
Beatka co robi teraz Jan Rambo II. Muszę wyjechać do Angoli nabrać trochę tężyzny niech Jasiu poda namiary.
A teraz muszę się pomodlić za Upierdliwego.
Odpowiedz Cytuj 
Upierdliwego nie znam. Wiem ze zdjecia mojego pieknego sa na kilku stronach, to ostatnie jest jednym gdzie wyraznie widac jego facjate. Wiadomosci od amerykanskich zolnierzy mam z pierwszej reki. Janek pracuje w bazie sil powietrznych USA. Co gorsze Dover Base ma najwieksza kostnice wojskowa. Wszyscy zabici w Iraku czy Afganistanie sa najpierw transportowani tutaj. Zolnieze widza te transporty prawie kazdego dnia.Precelek (motherfucker) zabronil filmowania powrotu zabitych do kraju. Nigdy osobiscie nie odwiedzil rodziny , ktora stracila ojca albo syna,brata czy siostre, zone! Prasa podaje tylko numery , bardzo niewiele fotografii. Amerykanscy zolnieze ,piloci i nie tylko, klna na Busha ile wlezie. Ludzie tutaj zaczynaja sie domagac wycofania wojsk z Iraku.Najwiecej prawdy o tym rzadzie mozesz sie dowiedziec z internetu. Michael Moore ma interesujaca strone. Napisal dwie bardzo dobre ksiazki o Ameryce "Stupid white man" i "Dude where is my country" Zdobyl oskara za swoj film documentalny "Bowling for the Clombine"Polecam z calego serca wszystko co napisal albo sfilmowal. Beata
ProfilOdpowiedz Cytuj 
Dzięki , poszperam.
Masz rację. Nikt lepiej nie będzie znał faktów z wojny w Iraku niż przebywający tam żołnierze.
Skąd sie jednak bierze w USA tylu przydupasów Busha /
Odpowiedz Cytuj 
Z pieniedzy sie biora , z wielkich pieniedzy tych z ropy. Bush robi wszystko co oni zechca , nawet jezeli chca irackiej ropy to Precelek zrobi dla nich wojne!!!
ProfilOdpowiedz Cytuj 
Panowie i Panie , Szanowni Koledzy , wybaczcie mi moje "lenistwo" ale ostatnio mam bardzo malo czasu . Gonie jak pies z wywieszonym ozorkiem . Dalsza czesc wspomnien juz mam prawie ukonczona ale puszcze ja dopiero na poczatku przyszlego tygodnia , po powrocie z weekendu . Bardzo dziekuje za zyczenia urodzinowe . Moja kochana zona Jola zafundowala mi trzy dniowy pobyt w Rzymie i za 3 godzinki startujemy . Pozdrawiam wszystkich serdecznie . Walery
ProfilOdpowiedz Cytuj 
No to jeszcze zdążyłem.
Walery
Życzę Tobie wszystkiego najlepszego.
Abyś zawsze mógł. Żeby Ci zdrówko dopisywało , żebyś nie załapał jakiegoś wstrętnego kataru i
żebyś nie odpuszczał. Zycie jest takie krótkie.

Baw się dobrze i pozdrów Rzymianki .

A ha , jeszcze dużo kasy . Kup sobie wreszcie komputer.
ProfilOdpowiedz Cytuj 
Walery wszystkiego naj naj najlepszego, zdrowka i koniunktury,zeby Ci sie we wszystkim wiodlo dobrze!!!
Beata&Tytan
ProfilOdpowiedz Cytuj 
Nie bede powtarzal słów moich Szacownych przedmowcow ,których popieram ,a nawet nie będę przeciw .wszystkiego co wprawia i będzie cieszyc Ciebie zyczy zawsze nie tylko w dniu Twojego swięta pajdek.
ProfilOdpowiedz Cytuj 
Walus !
duzo prezentow z okazji urodzin! get laid a lot!
cheers
Czesc Pajdek, jak sie masz?
ProfilOdpowiedz Cytuj 
Ktore liceum w Szczecinie konczyl Pajdek?
Odpowiedz Cytuj 
Liceum Morskie 1973-1977 .
ProfilOdpowiedz Cytuj 
Nie , ...powaznie.
Odpowiedz Cytuj 
A w czym problem ? Moze moge Ci w czyms pomòc ?
ProfilOdpowiedz Cytuj 
Nie, tak tylko pytam.
Dobra Marian, moj helikopter grzeje silniki na dachu, bede lecial.
Trzymaj sie !
Odpowiedz Cytuj 
Moja tesciowa tez juz przed chwila odleciala . Ma nowa miotle i smiga ze az milo .... bulba
ProfilOdpowiedz Cytuj 
PoprzedniaStrona: 1 2 3 4 5 6 7 Następna
Język:
Idź do forum:
Autor skryptu: Global.