Strona: 1 2 3 4 5 6 7
Poprzednia Następna
Odpowiedz
Re: Walusiowe Bajania
Walery - all the best!
Ta przyslowiowa cisza przed burza zwiastuje ukazanie sie nastepnego cyklu wspomnien. Walery jest zajety teraz pisaniem.

Marian, jak bylo wczoraj w barze? Dostales cos na kreche?
Odpowiedz Cytuj 
Maniek. "Straszna rzecz sie stała .. 13go"
Zanim dojdziemy do urodzin Walerego , przeżyjmy 11.03.2004
Straszna rzecz jaka stała się dzisiaj w Madrycie świadczy o tym że nie warto w[...]ć się w nie swoje sprawy.
Nas Polaków też to czeka . Włazidupstwo Precelkowi tym właśnie musi się skończyć. Jestem przeciwny używaniu przemocy w jakimkolwiek znaczeniu.
Precelek wywołał wojnę , my na nią poszliśmy
I nie miejmy pretensji do terrorystów. Kradzież dóbr narodowych , okradanie muzeów , banków i bogactw naturalnych jest barbarzyństwem. Szkoda tylko zwykłych ludzi.
Tak bardzo liczyłem na jeden trafny strzał w posła Komorowskiego , który wybrał się ostatnio na wycieczkę do Iraku. W swoich wypowiedziach informował opinie publiczną , że każdy liczy na spełnienie marzeń dziecięcych. Ten po[...]ony [...] traktuje okupację Iraku jak zabawę w piaskownicy. "Każdy chce się sprawdzić" - niech przyjedzie do mnie to mu nakopię do dupy i sprawę będzie miał załatwioną.
Te po[...] sukinsyny dziennikarskie i debile rządzące naszym krajem powinni [...] odpowiedzieć już teraz za to co nas czeka w najbliższej przyszłości. Piszę o tych zasrańcańcach z TVN i TVP. Wczoraj w wiadomościach po 1930 przez 3,45 min słuchałem jak dziennikarska szmata informuje nas o babie która podała jakiegoś chłopa do sądu , że zaczarował jej krowy które przestały dawać mleko. Główne wiadomości dnia !!!
No [...] ich mać mają nas za idiotów i ciemnogród.
A może mają rację ?
Przełączam kanały i jak nie "Jaka to melodia " to kółko graniaste czterokańczaste.
I my chcemy do Europy!
Społeczeństwo nam ogłupili i mamy co mamy.
Niech s[...]ją na drzewo. W takim po[...]onym [...] kraju żyć się nie chce. (Tylko pić)

Nasi [...] po[...] politycy modlą się żeby sprawcą dzisiejszych wydarzeń była ETA. Ale wszyscy wiemy że jest inaczej.
Tak to już jest na tym [...] świecie, że jak nam ktoś da w mordę to chcemu mu oddać .
Przyjażń z Precelkiem za chwilę wszystkim wyjdzie bokiem.
I niech nikt nie [...]i , że będzie inaczej.
Nie mówię tu o większości amerykanów którzy są przeciwni działaniom w Iraku czy naszych kolegach z USA ale o tych niedorozwiniętych złamanych kutasach którzy w dzieciństwie siedzili w kącie i zamiast się wyszaleć , postrzelać sobie z kija czy zabawić się w Czterech pancernych wysyłają żołnierzy na śmierć. Każdy naród ma prawo się bronić i szkoda tylko , że muszą ginąć dzieci i niewinne istoty.
Myślę ,że tylko w taki sposób mogą zwrócić uwagę świata . Gadać o niesprawiedliwości można do końca życia. A i tak nikt nie usłyszy. Moim zdaniem jest to jedyna droga.
Dzisiaj 11 marca.
Co czeka nas 11 kwietnia ?
11...... itd ?
Ten [...] [...]ony [...] Precelek musi za to wszystko odpowiedzieć głową.

Całe szczęście , że nie muszę się hamowąć bluzgając na to wsystko. Cenzura na naszej stronie to wszystko i tak weźmie w ramki.
Na ra
Dzisiaj się [...] napiję.

Walery , przepraszam , że się z tym tematem władowałem do Tojego bajania
ProfilOdpowiedz Cytuj 
Gienek, co jest ? Tak ci dobrze przebiegala rehabilitacjia a tu masz ci los. Ten precelek zaczyna naprawde dzialac wszystkim na nerwy.
Odpowiedz Cytuj 
OJ GIENIU!!! Nawet nie wiesz jak bardzo masz racje! Janek i ja mieszkamy w tym kraju (USA) i od dnia kiedy suk...yn ukradl wybory , wszystko sie sypie w kawalki. Ludzie traca prce kazdego dnia(to juz liczy sie tutaj w milionach).Gdyby 11wrzesien sie nie zdarzyl to pier ...ny George W. bylby bez zawodu przypuszczalnie po roku.Polacy ,a raczej te suk...ny przy korycie powinni sie w koncu obudzic i zrozumiec , ze przyjazni polsko-amerykanskiej nigdy nie bedzie. Tutaj nikogo Polska nie obchodzi (they don't give a shit).POLSKO WSTAN Z KOLAN I PRZESTAN CIAGNAC AMERYKANSKIEGO DRUTA!!!
ProfilOdpowiedz Cytuj 
WOOOOOW!!!!
Mocne slowa! Czy Ty przypadkiem nie wstalas dzisiaj lewa noga z lozka? A moze po prostu te kobiece sprawy? Szkoda , bo mamy taki piekny dzien dzisiaj w Delaware.
Odpowiedz Cytuj 
Nie wstalam lewa noga i nie mam PMS i nie menstruuje aktualnie. Tylko szlag mnie trafia na saska glupote biednego rodaka, ktory sobie wyobraza , ze Ameryka zeczywiscie troszczy sie o dobro inne niz swoje wlasne!!!
ProfilOdpowiedz Cytuj 
Ani USA, ani Rosja, ani Niemcy, ani Francja, ani zaden inny kraj nie troszczy sie o dobro inne niz swoje wlasne. Czas zeby to wszyscy wreszcie zrozumieli!
Mnie, natomiast trafia szlag jak Polacy przyjmuja postawe wyczekujaca tak jak by im sie wszelkie dobra nalezaly tylko dlatego ze sa Polakami (bo Papiez, bo Walesa, bo Kosciuszko, bo Boniek i Bog wie kto jescze)

P.S. Nie masz menstruacji dzisiaj czy wogole masz ten okres juz za soba. Jak mam to rozumiec?
Odpowiedz Cytuj 
Po prostu nie dzisiaj , jestem za mloda na klimakterium osiolku.
ProfilOdpowiedz Cytuj 
Osiolka moge przezyc, ale z tym kim...klima...kimatorium to nie jestem pewny czy mnie nie obrazasz mowiac tak.
Odpowiedz Cytuj 
Nie nie obrazam Cie . Zajrzyj na moj temat (Co myslicie o sytuacji kobiet w Polsce). Jest tam cos co moze Cie rozbawi albo zezlosci! Beat
ProfilOdpowiedz Cytuj 
11 03 2004 11 0+3+2+0+0+4 = 9 !!!
Nie mówcie mi, że to zbieg okoliczności.
Najbardziej krwawe zamachy bombowe byly jednak w Bagdadzie ok. roku temu.
Wszystkie zorganizowala terrorystyczna organizacja Busza.
Terrorystyczne oddzialy Busza zdetonowaly kilka jednotonowych bomb na budynki w Iraku.

Beatka nie przejmuj się Upierdliwym. To stary zgred . Sam się zresztą tak przedstawia. Pozdrów
Tytana

Muszę sprawdzić czy rzczywiście można tu bezkarnie klnąć i przeklinać .
[...] ich [...]ona mać. Ty [...] [...]u [...]ony. Bush pocałuj ty mnie [...] głęboko w dupę.
Odpowiedz Cytuj 
O [...] . To działa
Odpowiedz Cytuj 
Dzieki za pozdrowienia dla Tytana , przekaze! Mozesz zobaczyc teraz jego zdjecie na stronie 14 ostatnie zdjecie. Wlasnie je dodano do strony.
ProfilOdpowiedz Cytuj 
Beata, pozniej przeczytam twoje utwory. Musze teraz troche popracowac, bo mi w koncu podziekuja tutaj za wspolprace.

Tym bardziej ze jakis nawiedzony wszedl na linie. Czyzby Glowke wypuscili z tego osrodka?
Odpowiedz Cytuj 
Beatka , twój piękny jest na kilku zdjęciach na naszej stronie.
Czy znasz Upierdliwego ?
Czepia się wszystkich którzy mają coś tutaj do powiedzenia. Ciekawe gdzie pracuje. Może u Precelka ? Szkoda że się nie zaciągnął do woja. Tam szybko by się przekonał jak Busha kochają.

Swoją drogą czy w prasie USA podają ilu zginęło żołnierzy amerykańskich ?
Odpowiedz Cytuj 
PoprzedniaStrona: 1 2 3 4 5 6 7 Następna
Język:
Idź do forum:
Autor skryptu: Global.