Strona: 1 2 3 4 5 6 7
Poprzednia Następna
Odpowiedz
Re: Walusiowe Bajania
Tak !!! To prawda z tymi zdjeciami ... Dlatego moje dokumenty zostaly przyjete natychmiast a ten palant musial sie posunac do fortelu wysylajac papierzyska dwa razy . I kto tu jest wiesniak ?

Post edytowany dnia 23-02-2004 o godzinie 11:15
ProfilOdpowiedz Cytuj 
Stane w obronie Walusia. Podobno wtedy gdy wysylal papiery po raz pierwszy to pani Ewa byla akurat na zwolnieniu lekarskim - dlatego odpadl. No ale za drugim razem p. Ewa zobaczyla juz podobizne Walusia , no i ciag dalszy znacie. Tak przynajmniej podawalo Radio Maryja...
ProfilOdpowiedz Cytuj 
Odczepcie się od Walerego bo ciekawi mnie ciąg dalszy,a jak będziecie mu przypie... to się nigdy nie doczekam,na ra!
ProfilOdpowiedz Cytuj 
Czesc Panowie , Koledzy i Ty wiesniaku (to do Bialika) ktòry wyslales zdjecie Frankensteina bo i tak jest od Ciebie ladniejszy a Pani Ewa sie nad Toba ulitowala . Oczywiscie temacik pociagne dalej . Niestety nie mam na codzien dostepu do komputera i nie zawsze moge odpisac ale nie dlugo to sie zmieni ... Pozdrawiam wszystkich .
ProfilOdpowiedz Cytuj 
" Nie mam na co dzien dostepu do komputera " ... A co , sasiad wymienil zamek w drzwiach ? Gdybys mu chociaz nie podpijal zawartosci barku to pewnie by sie facet nie kapnal ale twoja pazernosc nie zna granic , Cieciu . " Ale to sie niedlugo zmieni " ... Jako niedoszly mistrz slusarski pracujesz nad nowym wytrychem ... No , no , przedsiebiorczosci to faktycznie nie mozna Ci odmòwic . Nie martw sie . W pierdlu za dobre sprawowanie bedziesz mial dostep do internetu i duzo czasu . O Boze ... Pozdrawiam wszystkich uzywajacych komputery w normalny sposòb . Mimo wszystko lubie Cie Walery , nawet bardzo .. Your Best Friend Marian .
ProfilOdpowiedz Cytuj 
Szanowni koledzy nie gniewajcie sie . Wyjezdzam na Weekend i nie mam czasu dzis napisac 3-ej czesci ale w poniedzialek na pewno napisze . Pozdrawiam wszystkich (ciebie wiesniaku tez) . Wypije za wasze zdrowie . Walery .
ProfilOdpowiedz Cytuj 
Is everybody happy ? Ja wohl ! - wiec w tym momencie jedziemy dalej , czyli nadszedl 01.10.1973 r i uczniowie LM z wielka niecierpliwoscia pakuja na statek bialej floty aby dotrzec do swojej " Ziemi Obiecanej " - s/s K K Maciejewicz . O tym podniecajacym rejsie zadne usta nie sa w stanie opowiedziec . okolo poludnia doplywamy Na Waly Chrobrego gdzie wita nas piekny widok "Macaja". Ale po pierwszych chwilach pierwszy entuzjazm zostaje lekko schlodzony , gdy stojac juz na keji w dwuszeregu i czekajac na wejscie po trapie podchodzi do mnie (jako plutonowego) czlowiek niesamowitej postury "duzej" i grubym glosem pyta ; Kto tu plutonowy ? . Odpowiedzialem ze ja . Jak mnie zmierzyl to az mocz polecial mi w skarpetki . To byl bosman Wladek Zachara . Popatrzyl , cos pomruczal i sobie poszedl . Wrazenie sprawil niesamowite . Podzielacie chyba moje zdanie , facet "golab" o super charakterze . Okazalo sie pòzniej ze wszyscy latali do niego po odpisywanie godzin karnych gdyz w miejsce 4 pracowalo sie u niego 1 . Wyprzedzilem temat , wracamy znowyu na keje . Po jakims czasie nastapil w koncu moment wejscia po trapie , oddanie honoru do bandery i stoimy na pokladzie . Plutonami jestesmy rozprowadzani w swoje rejony zakwaterowania .Jdac kretymi labiryntami , dopada mnie wspanialy aromatyczno seksualny zapach prawie opium . Wiecie co ? Rybka . O , jaki bajzel , kompletna konsternacja , burdel totalny . Pisze w ten sposòb bo slowo daje widze to do dzis jak D.V.O. Po przydziale kabin ( ok 6 osòb do kabiny 3mq ) a w kazdej kabinie bajzel jeszcze lepszy z cuchnacymi materacami , stoimy i czekamy co bedzie dalej . A tu wpada jak z kosmosu instruktor ( p Marcinkowski ) .. Co to , do k...wy nedzy , nie sprzatacie jeszcze ? My tu czekamy na swoje kabiny . Do h..ja , to jest wasza kabina ! Mialem wtedy jeszcze wlosy ktòre stanely mi jak druty i w tym momencie spadlem na glebe . Co tu jeszcze wspomniec. Reszta dnia uplynela na sprzataniu , urzadzaniu sie . No ! dali nowe materace , posciel , koce i pod wieczòr zaczelo sie robic calkiem karnawalowo !!! Czyli przytulnie . Ròwniez tego samego dnia cwiczono zbiòrki , alarmy , ustalenia , apele czyli "full power" wszystkiego . Gdy wreszcie padniety na buzke wyladowalem w swojej koji , przyszla mi pozytywna mysl ze podoba mi sie to wszystko bo musi mi sie podobac gdyz uczestnicze w czyms unikalnym i ze my tutaj jestesmy jedni jedyni a reszta w kraju to frajerzy . To prawda . Jeszcze raz powtarzam , ten pierwszy dzien byl ekstra . Burdel , smròd , syf , ryby , zaskoczenie totalne . Prasa rozpisywala sie w zupelnie inny sposòb . No ale kazdy dzis chyba wie co to takiego prasa . Od 2.10.73 zycie nabieralo swojej formy . Mlody malolat przyzwyczajal sie do wszystkiego ; gimnastyki , zbiòrki , zaczely sie regularne lekcje w swietlistych salach a po lekcjach roboty bosmanskie czyli tròjkat seksualny : Malolat + mlotek + rdza = pier ... dolenie pokladu , po kaszebsku dzyn w dzyn . Ach , bo bym zapomnial : bosman Bolbot , o ten to byl .. Jego hobby to bylo lapanie chlopakòw z rekoma w kieszeni . Kara - piasek i zaszyte kieszenie . Tez sie na to zalapalem . Bolbot twierdzil ze noszac rece w kieszeniach istnieje niebezpieczenstwo ze " maly " moze poobgryzac paznokcie . C.d.n. toomorrow .. Walery

Post edytowany dnia 02-03-2004 o godzinie 17:36
ProfilOdpowiedz Cytuj 
Walus jestes kochaany !! Piszesz tak ladnie , poprostu jestes GOSCIÒWA !! Kupie Ci za to nowiutki rower . Oczywiscie jest jeden warunek ... Musisz na nim przyjechac do mnie pokonujac Alpy . Alpy ? Co to dla takiegio faceta jak Ty . To pryszcz ! Beda czekac na ciebie 64 dziewice . No , to do roboty . Pisz dalej bo moze i inni sie obudza . Narazie poza toba jeszcze sa w zimowm letargu ale mam nadzieje ze to sie zmieni . bulba ....
ProfilOdpowiedz Cytuj 
Walery, przyjedz do mnie! Miejsca jest od zachlastu. Mieszkam na Alasce, posiadam lodowy zamek a w nim sto eskimoskich prostytutek. Co ty na to? Nie mowisz po eskimosku? Nie martw sie ja tez nie mowie. Pa!
Odpowiedz Cytuj 
Alles klar ? Charaszo , jedziemy dalej z tym koksem . C.d... Nastepnym ewenementem byl drugi oficer " Zegarmistrz " ktòry z niezwykla gorliwoscia za byle pierdniecie pisal godziny karne a jak juz wspomnialem bosman Zachara niwelowal je o polowe . Dlatego tez chodzilismy do niego z checia odrabiac . No i dzien po dniu zycie okretowe zaczelo nam wchodzic w krew . Pisze dosc chaotycznie gdyz ciezko jest mi zebrac wszystko chronologicznie ale chyba mi to wybaczycie . Nastepnym wielkim wydarzeniem bylo oczekiwanie na pierwsza przepustke i otrzymanie prawdziwego munduru . Gdzies chyba w polowie pazdziernika dostarczono mundury ale niekompletne , bez czapek i bez butòw . Tak wiec na pierwsza przepustke wyszlismy w beretach i butach przemyslowych . Oj! jaki obciach . Wszyscy kleli jak szewcy gdyz wygladalismy jak wiesniaki . Co do pierwszej przepustki to byl caly ubaw . Wypuszczali nas ze 2 godziny , wszystko musialo byc wysprzatane . Ale jak tu wysprzatac taki bajzel ? W pewnym momencie wyjscie stanelo pod znakiem zapytania gdy w czasie kontroli kabin " Przyjacielowi" w mojej kabinie spadla czapka i sie usyfila . Oj ! oj ! ale byla jazda . W koncu "dzicz" wyskoczyla na miasto . Oczywiscie przed wyjsciem mielismy zaznaczone do jakich kawiarni wolno a do jakich nie . Kaskada oczywiscie byla na czarnej liscie gdyz pachnialo tam demoralizacja . A nam przeciez o to chodzilo . Moja pierwsza przepustke przepilem z chlopakami gdzies na uboczu w malej mordowni .Co prawda to prawda . Kazdy w tym czasie chwalil sie seksualnymi sukcesami ale faktycznie chyba w 99% bylismy cnotliwi i jedynym seksem byla " grucha " czy jak kto woli " kapucyn " . Na laski przyjdzie czas w innych wspominkach . Przepustka dobiegla konca i w czasie apelu wieczornego padly pierwsze podsumowania . Chorosinski i Ploszejowski obskoczyli , co bylo nastepna nowoscia po miesiacu " BW " czyli bez wyjscia . Za co ? Wòdz ich zlapal na miescie bez beretòw ze szlugami w buziach . A czlowiek o nazwisku Zygfryd Bona otrzymal pochwale i w tym momencie trzy plutony zamarly w bezruchu . Taki nieudacznik pochwale ? I tu padlo zdanie ; " chodzil po Walach i plul pestkami po czeresniach " . Eksplozja smiechu . Oczywiscie Zyga obskoczyl miesiac BW . Mijaly nastepne dni a kazdy z nich przynosil nowe niespodzianki . Np w jakims rozkazie napisano o zakazie chodzenia prawa burta gdyz swolocz straszy tubylcòw spacerujacych po kei . Tak ze zostala nam lewa i oczywiscie w beretach . Zawtra budiet C.d.n. Walery
ProfilOdpowiedz Cytuj 
Do Aniolka - Aniolek , to nie jest tak jak myslisz . Szczecin jest byl naj , naj . Tu sie czulem i czuje cool ! Gdyz jest to miasto z jajem . Nawet dzis gdy odwiedzam Szczecin dostaje dziwnych pozytywnych wibracji . A ze sie robi czasem jaja ? Bo taki jest przepis . Ponial ? Maniek , dzieki za rower ! Przyjade do Ciebie chetnie ( ktòry to juz raz? ) ale wyslij mi go najpierw , ok ? A skad ty dziewice w Szwajcarii wytrzasniesz ? Alaska moze byc ale ja za seks nie place jak na porzadnego matrosa przystalo a za zaproszenie dziekuje . Siema . Kto chce sie ze mna skontaktowac moze mi wyslac fax na nr . 003256257971 . komòrka - 0032484332098 .
ProfilOdpowiedz Cytuj 
....." doznaje dziwnych pozytywnych wibracji " . Spoko Walus . To raczej nie jest parkinsson , to efekty uboczne "gruchy czy jak kto woli kapucyna " . Widzisz , zostalo Ci to na cale zycie .. Do czego to sport a szczegòlnie hippika na wlasnym sprzecie moze doprowadzic ?? pozdrawiam , bulba ...
ProfilOdpowiedz Cytuj 
Kto tak pieknie graaa ? to ja , to jaa . Rozmarzylem sie kurna Felek sluchajac muzyki mojej ulubionej grupy Breakout . No to jadziem . c .d .. Pozytywnym zapisem w rozkazie co bylo unikatem na skale europejska lub swiatowa bylo zezwolenie na papierosy , oczywiscie dla tych ktòrzy mieli pozwolenie od rozicòw . Znalazlo sie takich 5 czy 6 ktòrzy dostali palarnie ale pod ich szyldem palilo 100 . Chodzilo tylko o to ze dowòdztwo sie balo zeby nie palic po katach i nie sfajczyc calej lajby . Wiec tu byl unikalny luz . Jeszcze jeden unikat ; w naszej szkole z jezykòw obcych byl tylko jezyk angielski . Czulem sie fantastycznie ze w calym kraju jest tylko jedna taka szkola gdzie pogoniono " moskala " . Very cool ! Co jeszcze pamietam o kadrze z 1973 roku ? "Mops"- kierownik internatu (z poprawczaka go wzieli) . Mial ci on z przodu u gòry tylko jednego zeba ktòrego jak podejrzewalismy , uzywal do otwierania zakapslowanych butelek z browarem . " Wiewiòra " - matematyczka , powôd - rude wlosy . Super pedagog , pamietam ze tak nudzila ze na matematyce spalo sie najlepiej . " Pani Maria " - jezyk polski , lufa pierwszej klasy , kobieta ok 35 lat . Na jezyk polski chlopaki lecieli jak na skrzydlach by nie stracic okazji wizualnej . "Papusny" - I-of Labedzki , powòd - taka fizjonomia twarzy , strasznie przynudzal . " Kulawy " - III-of Wojciech Kulawczyk , facet przystojny , scigacz , postrach Macaja ale wspominam go z szacunkiem . " Aniol " - szef kuchni - Belmondo , bajerant number one , kiedy chcial sie urwac od zony pod byle pretekstem "na ryby" , jechal do centrali rybnej po najwieksza . Reszte czasu mial dla siebie . Poza tym super gawedziarz . " Cwaniak " - ochmistrz , kawal zlodzieja i wròg nr 1 szefa kuchni . No i Pan z duza klasa , Stankiewicz , pierwszy dyrektor pedagogiczny . Jego klase czulo sie na odleglosc . Pozostalych czlonkòw kadry postaram sie przypomniec w nastepnych bajaniach . Proponuje jeszcze wspomniec przysiege , gdyz tak jak wspomnialem wczesniej , bedzie mi latwiej rozbic te wspomnienia na drobniejsze czesci , ok ? Z przysiegi pamietam najmniej . Bylo uroczyscie , mielismy czapki i buty i biale rekawiczki , pelna pompa . Kpt Huza odbieral z rak ministra Zylkowskiego Sztandar LM . Byla orkiestra , no i oczywiscie defilada ktòra prowadzilem ja , nie chwalac sie . Popoludnie bylo wolne i spedzilem je w Neptunie na malym winku . Koledzy proponuje pauze . Obiecuje c.d a w nim sprawy "plciowe" , " rekoczyny" niegodziwe itd . Do wiosny 1974 . Tak ze siema !! Walery
ProfilOdpowiedz Cytuj 
Walus,
mam nadzieje ze nie bedziesz mial mi za zle wtracenie pewnych poprawek do Twojego tak interesujacego sprewozdania.
Zaczne od kucharza ktory nie nazywal sie Aniol tylko Aniola, a jedzenie robil lepsze dla ryb niz dla nas. Pamietam jak dzisiaj kiedy pierwszy raz mielismy posilek w tej malej messie kolo kuchni, gdzie kolor sciany zmienial sie z brazowego na zielony po zapaleniu swiatla, ktos przyniosl waze zupy z ktorej wystawaly kopyta i kazdy bal sie to jesc.. ale jak to juz ktos tu powiedzial sa rozne gusta.
"Wiewiora" z kolei nie byla ruda tylko siwa. Nosila ruda peruke w ktorej bylo jej goraco bo sie ciagle pocila a Adam ciagle jej proponowal zeby sciagnela czapke...
cheers
ProfilOdpowiedz Cytuj 
Sraszna rzecz sie stala .. 13go ( to sie moglo zdarzyc tylko 13go) marca 1957 roku w polskim miescie Breslau przyszedl na swiat Marek Antkowiak . Sliczny bobasek wywijal raczkami (co mu pozostalo na cale zycie) na lewo i prawo juz od pierwszych godzin swojej egzystencji . Cieszyla sie gawiedz pod oknami szpitala przy ul . Kleczkowskiej , siwucha lala sie obficie bo jak glosila przepowiednia dobrej wròzki Horpyny , tego dnia mial przyjsc na swiat pierwszy prawdziwy wilk morski , syn ziemii dolnoslaskiej . Zaden tam jakis szczur rzeczny a autentyczny morszczacha . Burmistrz Breslau kazal natychmiast wystawic mu pomnik . Snieg na pomnik dowozono ze Szklarskiej Poreby a marchewke na nos az z braterskiej NRD . Balanga , sztuczne ognie i ogòlna sielanka choc to byl okres wielkiego postu . Milo jest sobie powspominac . Ja wtedy mialem juz 3 miesiace i 3 dni i pamietam jak dzis narodziny Walerego . W przeddzien Twoich urodzin zycze Ci wszystkiego najlepszego , duzo zdrowia i nie ustajacej erekcji a do tego troche kasy na nowy komputer . Zyj nam dlugo Walus . Kto sie dolacza do zyczen niech sie wpisze !! bulba
ProfilOdpowiedz Cytuj 
PoprzedniaStrona: 1 2 3 4 5 6 7 Następna
Język:
Idź do forum:
Autor skryptu: Global.