Odpowiedz
Maksymilian Dunst
16 lutego 2016 roku odszedł od nas

Maksymilian Dunst

Nasz ukochany Mąż, Tata, Dziadek

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 20 lutego 2016 roku
o godzinie 13.00 w kaplicy Salezjanów przy Zespole Szkół Salezjanów
ul. Ku Słońcu 124

Pogrążona w smutku

Rodzina
ProfilOdpowiedz Cytuj 
wyrazy współczucia
Z wyrazami współczucia dla rodziny i bliskich p. Dyrektora

Jerzy Pietras
ProfilOdpowiedz Cytuj 
Dzisiaj przeczytałem na facebooku że zmarł w tym tygodniu absolwent z 5-tego rocznika Sylwester Grzebalski z Lubartowa, mieszkał na Florydzie.

Ostatnio edytowany: 20-02-2016, 21:36
ProfilOdpowiedz Cytuj 
Składam szczere Kondolencje Rodzinie Pana Maksymiliana z powodu jego odejścia.

Pozostaje wśród żywych ten, kto trwa w naszej pamięci.

Wspominając Pana Dyrektora z pewnością mogę powiedzieć, iż był on postacią o niepodważalnym autorytecie, decydującym głosem we wszystkim, co miało do czynienia z Liceum Morskim w Szczecinie.

Imponujące było także to, że Pan Dunst zawsze brał czynny udział w życiu szkoły i internatu. Nie obawiał się na przykład pochlapać munduru podczas szalupowania z nami. Często też pomagał organizować imprezy w Auli z udziałem uczennic z innych szkół przy muzyce i tańcu.
Pan Dyrektor wydawał się mieć także niesamowitą zdolność zapamiętywania wszystkich uczniów indywidualnie, oraz na bieżąco, nasze plusy, jak i minusy.

Pewnego razu pod koniec II klasy omal nie przyprawił mnie o atak serca. W drodze na egzamin poprawkowy z fizyki, moją ostatnią szansę na zdanie do III klasy i praktykę morską Pan Maksymilian ni stąd, ni zowąd zatrzymał mnie przy pierwszej ładowni i rzekł: "Sobczyk, ty nigdzie nie idziesz". Zamarłem, ale on poszedł dalej i udało mi się jakoś dotrzeć do nadbudówki kapitańskiej, napisać, oraz zdać tamtą poprawkę.

ProfilOdpowiedz Cytuj 

ProfilOdpowiedz Cytuj 
Maksiu
No nie moge ...Maksiu odszedł. ...Wielki smutek...:((( Dla mnie niepodważalny symbol Liceum. Ostatnie lata wszystko co dotyczyło Szkoły "kręciło" się wokół Niego...Planowany Zjazd tez miał być chyba Jemu dedykowany...Tranzytujac dzisiaj Sueski cala noc myśle o Nim...
Czolem panie Dyrektorze!
ProfilOdpowiedz Cytuj 
Zacytuję część wpisu z Facebook-a odnośnie następnego Zjazdu Absolwentów LM:

" Poproszono mnie żeby zawiadomić wszystkich, że Zjazd planowany na 23 kwietnia NIE ODBĘDZIE SIĘ. Kolejny termin Zjazdu (który będzie poświęcony pamięci Pana Dyrektora) to 04 czerwca 2016 roku. Miejsce spotkania to oczywiście Szczecin. Szczegóły organizatorzy podadzą na www stronie Liceum i email-owo na adresy podane wcześniej przez Was i znajdujące się w mojej bazie danych.
Pozdrowienia
JMG "
ProfilOdpowiedz Cytuj 
mgr Dunst na filmie
kpt. Pruffer i mgr Dunst

https://www.youtube.com/watch?v=dB6CPBDwNaA - od 45 sekundy
ProfilOdpowiedz Cytuj 
Język:
Idź do forum:
Autor skryptu: Global.